Lietošanas noteikumi

Iepirkšanos interneta veikalā parvalks.lv nosaka LR 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

SIA "Grāts" ir īpašnieks un administrators interneta veikalam www.parvalks.lv. Par jebkādiem pārkāpumiem vai kļūdām lūdzam rakstīt uz  vai zvanīt (+371) 28625458.

Par interneta veikala www.parvalks.lv saturu

Visi vizuālie materiāli un saturs, attēli, zīmējumi un dati interneta veikalā parvalks.lv ir SIA “Grāts” īpašums. Jebkura to izmantošana komerciālos nolūkos ir aizliegta ar likumu. SIA "Grāts" patur tiesības koriģēt, mainīt, dzēst jebkuru informāciju interneta veikalā.

Preces atgriezšanas noteikumi.

Preces atgriešana bez iemeslu paskaidrošanas ir iespējama 15 dienu laikā pēc pirkuma. Par jebkuru preces atgriezšanu sazinaties ar mums vai zvanīt (+371) 28625458.

Atteikuma tiesības beidzas pēc 15 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci savā lietošanā.

Lai būtu ievērots atteikuma tiesību termiņš, ir pietiekami nosūtīt savu iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu līdz to darbības termiņa beigām.

Preces nevar atgriezt 15 dienu laikā, ja:
1.Patērētājs ir atvēris iesaiņojumu precei, kurai veselības un higiēnas iemeslu dēļ to darīt nedrīkst. Piemēram, ausīs ievietojamas austiņas, Bluetooth austiņas un citas līdzīgas preces. Šis noteikums ir spēkā pat gadījumā, ja ir atvērts šo preču iesaiņojums.
2.Patērētājs ir iznīcinājis vai sabojājis preces iesaiņojumu
3.Patērētājs ir iznīcinajis vai sabojājis preci


Saņemot preces no kurjera, lūdzu, pārliecinieties par to, ka iesaiņojums nav bojāts! Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera! Ja iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, tad to var nepieņemt atpakaļ, ja Jūs nolemsiet no tās atteikties 15 dienu laikā. Ja iesaiņojums nav bojāts, bet to atverot Jūs ieraudzījāt, ka,precei ir ārējie bojājumi vai trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā, piecu darbadienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un izteikt mums pretenziju. Visas pretenzijas, kas ir iesniegtas pēc šī termiņa, izskatītas netiks.
Ja Jūs atsakaties no preces, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, izņemot izdevumus par piegādi, jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Pārvalks.lv nenodrošina preces piegādes un atgriezšanas izdevumus ar izņemumu, ja prece ir bojāta/brāķēta vai neatbilst preces dotajam aprakstam.
Atmaksa tiks veikta ar bankas pārskaitījumu uz kontu,no kura nauda tika saņemta par pirkumu. Naudas atgriezšana notiks līdz ko būs notikusi atgrieztās preces pārbaude.


Iepērkoties mūsu e-veikalā parvalks.lv, mēs apkopojam šādus jūsu personas datus:

Vārds;
Uzvārds;
Tālruņa numurs;
E-pasta adrese;
Jūsu iegādāto preču piegādes adrese, ja ir veikta izvēle saņemt preci norādītajā adresē.

Jūsu dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Jūsu pasūtijuma nokomplektēšanai un izsūtīšanai.

 

Droši jautā! Palīdzēsim!